پاورپوینت با موضوع روانشناسي زن

مطالب دیگر:
📖بررسی ریخته گری فولاد-ذوب فلزات📖بررسی فرآیندهای جوشکاری مقاومتی📖بررسی متالورژی پودر📖بررسی تأثیر آموزش پیش‏ دبستانی بر یادگیری مهارتهای روانی ـ حركتی و سازگاری اجتماعی دانش ‏آموزان دوره ابتدایی📖پاورپوینت مهندسین مشاور📖پاورپوینت نکاتی عملی برای داشتن رژیم غــذایی سالم📖پاورپوینت مطالعات اقامتی هتل (بررسی طراحی های هتل )📖پاورپوینت معرفی وتحلیل انواع سازمان های فضایی در مجموعه های معماری📖مطالعه کربن های توقیف شده در سازمان خاکهای استوایی (نشاسته ای)📖بررسی بیولوژیكی گل و میزان ناسازگاری در دو رقم زیتون📖پول ونظام بانكی📖پولشوئی و تاریخچه آن📖برنامه پنج ساله اول و مالیاتها📖پاورپوینت مدیریت بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانهای فراگیر کامل📖پاورپوینت مدیریت رفتار سازمان📖پاورپوینت HDL,LDL در انسان جاودانی📖پاورپوینت بیو سنسورهای نوری دردستگاه پالس اکسی متر📖پاورپوینت ارت (EARTH)📖پاورپوینت ممریستور (Memristor)📖پاورپوینت میکروکنترلر AVR
رازهای روانشناسی زنان,روانشناسی زنان pdf,روانشناسی زنان خیانتکار,شناخت رفتار زنان,شناخت روحیات زنان,روانشناسی زنان زیبا,روانشناسی مرد,روانشناسی زناشویی|35023624|rvq
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت با موضوع روانشناسي زن را مشاهده می نمایید.

توضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع روانشناسي زن ،در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:روان شناسي زن در بردارند موضوع ها و مطالب گوناگوني است كه در زندكي زنان به عنوان نيمي از جمعيت جمعاً داراي اهميت بسيار است. درست است كه زنان تجربه هاي زيستي مشتركي با مردان دارند ولي تفاوت هاي بارز و چشمگيري نيز ميان زن م و مرد ديده مي شود.

بحث درباره برابري زن ومرد :
مردان و زنان در همهي زمينه ها و ابعاد مشابه هستند جز در قدرت بدني و بارداري و زايمان.
بنابراين زنان و مردان بايد براي آمادگي انجام تكاليف و وظايف اجتماعي از اموزش و تحصيلات يكساني برخوردار باشند. زنان نيز مانند مردان ورزش كنند و قبل از 20 سالگي باردار نشوند.
طبيعت زن و مرد را يكسان مورد لطف و عنايت خود را قرار داده است و در جامعه هيچ امتياز خاصي به دليل مرد يا زن بودن صرف ندارد ، زيرا هيچ يك از دو جنس مزيت ، برتري و امتياز به ديگري ندارد.
و . . .

فهرست مطالب:پيش آغازي بر پيشينه ي روانشناسي زنبحث درباره برابري زن ومرد
نقش مادري
ديدگاه سنتي در رابطه با نقش مادري
زن در ديدگاه اسلام
ديدگاه علماي معاصر اسلامي درباره ي زن
رابطه ي زن و مرد در خانواده
توصيه هايي در دوران درماني زنان
منابع و ماخذ
و . . .

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.